mp-auto.pl

MPTRUCK


Placeholder


Nasze podejście, które chciałbym Państwu przedstawić, różni się od konkurencji, zarówno w wielu istotnych parametrach, jak i w drobnych szczegółach.

Jesteśmy właścicielem samochodów znajdujących się w naszej ofercie, co oznacza, że kupujemy tylko wysokiej jakości pojazdy, które możemy następnie sprzedać po uczciwej i rozsądnej cenie. Odrzucamy skup ponad 80% pojazdów, które są nam oferowane. Jeżeli my nie jesteśmy zainteresowani takimi samochodami, to na pewno i Państwo nie będą.

Szczegółowo sprawdzamy kupowane auta, dzięki czemu z pełnym przekonaniem możemy Państwu zagwarantować pokonanie tysięcy kilometrów bez wkładu finansowego. Jak również wychodząc na przeciw oczekiwaniom możemy zmodyfikować wybrane przez państwa auto poprzez tuning zewnętrzny jak również montaż dodatkowych akcesorii przez Wykwalifikowanych mechaników tak aby auto było gotowe dołączyć po zakupie do Państwa taboru.

Zależy nam na jak największej liczbie zadowolonych klientów i skupiamy się na sprzedaży najlepszych pojazdów. Specjalizujemy się w samochodach o niskich przebiegach, bezwypadkowych, zakupionych jako nowe w Europie, od pierwszego lub drugiego właściciela. O wiele prostszy jest zakup samochodu u nas, niż próba zrobienia tego na własną rękę. Decydując się na dokonanie z nami transakcji handlowej można uniknąć szeregu niebezpiecznych ryzyk, z którymi związany jest handel ze sprzedawcą „z ulicy” lub z indywidualnymi importerami.

Zapraszamy do współpracy.Placeholder Placeholder